Bolo by ťažké urobiť si doma tričko s originálnou potlačou?

Za podporu zdieľaním vám ďakujeme

Tričko. Taká základná vec, ktorú máme doma asi všetci. Ale tiež zdroj frustrácie pri nakupovaní, nosení a praní. Zohnať také, aby bolo dosť dlhé, malo tú našu farbu a originálny vzor podľa želania, bolo z pekného materiálu, nestrácalo tvar a nepretáčal sa je čoraz ťažšie. Určite už vás veľakrát napadlo – bolo by ťažké si také cool tričko vyrobiť doma? Dá, tak poďme sa vytričkovať.

Čo budeme potrebovať?

Sublimácia (tepelný prenos) je technológia, ktorá predpokladá prenos obrazu najskôr na nosič a potom priamo na materiál. Tento spôsob potlače je najjednoduchší a výsledkom je prvotriedna kvalita.

Skutočnou novinkou na trhu s tlačiarenskými zariadeniami je termotransférový lis 3D na potlač.

Špeciálne zaprojektovaný multifunkčný lis pre potlač metódou sublimácie a termotransferu na hrnčeky, puzdrá pre mobilné telefóny, smartphony, puzdrá na tablety, žulové dosky, taniere, kľúčenky, atď.

Vďaka vysoko- efektívnej pumpe, je úplne celý vzduch vypúšťaný zo stroja. A vákuový priestor vytvorený prostredníctvom žiaruvzdorného silikónu, dotláča materiály umiestnené v lise.
Nasledujúce zariadenia sú dva vykurovacie panely, horný a dolný, s možnosťou výberu prevádzky. Iba horný panel, alebo len dolný panel, alebo oba súčasne zabezpečujú rovnomernú teplotu.

Multifunkčnosť lisu spočíva v realizácii súčasne vykonávaných dokonalých výtlačkov, naraz na niekoľkých predmetoch rôznych tvarov a ide o:
– hrnčeky 330ml
– púzdra/etui 3D pre mobilné telefóny
– púzdra/etui 3D pre tablety
– keramické taniere
– na keramickú dlažbu
– žulu
– sklenené rámy
– hodinky
– puzzle
– prívesky

 

 

About Ywet 229 Articles
Sme skvelá dlhoročná partia báb vo veku od 28-65 rokov. Každá z nás sa venuje niečomu inému - je medzi nami pedagogička, sociálna pracovníčka, diplomovaná zdravotná sestra, kaderníčka a stylistka a ja sa venujem podnikaniu. Po dlhom vyčerpávajúcom dni potrebujem relax a pre mňa je relaxom písanie.Tak sme dali dohromady svoje vedomosti a koníčky a vznikol Lifestylový magazín Dámska jazda. Budeme sprevádzať ženy ich každodennými starosťami a radosťami, prinášať novinky z oblasti módy a krásy, zdravia, prezradíme Vám tajomstvá harmonického rodinného života, niečo dobré si navaríme a upečie a hlavne sa zabavíme.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.