Trápi vás stresová inkontinencia, hemoroidy, pokles panvového dna? Kúpte si Venušine guličky

Za podporu zdieľaním vám ďakujeme

Až 70% žien trpí počas tehotenstva, po pôrode, ale aj v zrelom veku stresovou inkontinenciou – zníženou kontrolou močového mechúra, hemoroidmi, poklesom panvového dna…

Je nutné začať cvičiť a Kegelove cviky sú na to priamo stvorené

Pomenovanie dostali po americkom gynekológovi Arnoldovi Kegelovi. Tieto cviky pozostávajú zo štyroch častí, medzi ktoré patrí vizualizácia, relaxácia, izolácia, posilňovanie, ktoré sa spájajú do jedného cvičenia. Ak ste ich doteraz neskúšali, začnite s nimi teraz.

Kegelove cviky zlepšujú prekrvenie vo vaginálnej aj rektálnej oblasti. Vďaka tomu pomáhajú udržať na uzde hemoroidy, urýchľujú hojenie hrádze po nastrihnutí počas pôrodu, pomáhajú pri kontrole močového mechúra, ale zároveň spevňujú pošvové svaly a vďaka tomu zlepšujú sexuálny život. Tiež môžu pomôcť znížiť riziko fekálnej inkontinencie.

Nemáte na to chuť ani čas? Kúpte si Venušine guličky.

Je vedecky preukázané a potvrdené, že ich používanie má zdravotné výhody a nejde len o erotickú hračku.

Fungujú na jednoduchom princípe prenosu energie medzi dvoma guľovitými objektmi. Vo vonkajšej väčšej guličke je umiestnená ďalšia, priemerom menšia. Vložením guličiek do pošvy dochádza k samovoľnému sťahovaniu panvového dna, tzv. Kegelovým cvikom.

Aké Venušine guličky sú vhodné?

Kúpte si Venušine guličky napríklad značky Feelztoys Desi Love Balls. Radia sa medzi naozaj špičkové produkty. Sú príjemne mäkké a poddajné bez akéhokoľvek zápachu – čistý silikón. Sú hypoalergénne, veľmi jednoduché na údržbu a sú testované na phtaláty.

A môžte sa venovať svojmu zdraviu kedykoľvek, kdekoľvek a akokoľvek dlho.

About Ywet 220 Articles
Sme skvelá dlhoročná partia báb vo veku od 28-65 rokov. Každá z nás sa venuje niečomu inému - je medzi nami pedagogička, sociálna pracovníčka, diplomovaná zdravotná sestra, kaderníčka a stylistka a ja sa venujem podnikaniu. Po dlhom vyčerpávajúcom dni potrebujem relax a pre mňa je relaxom písanie.Tak sme dali dohromady svoje vedomosti a koníčky a vznikol Lifestylový magazín Dámska jazda. Budeme sprevádzať ženy ich každodennými starosťami a radosťami, prinášať novinky z oblasti módy a krásy, zdravia, prezradíme Vám tajomstvá harmonického rodinného života, niečo dobré si navaríme a upečie a hlavne sa zabavíme.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.