Plastové obálky ako vaša firemná vizitka

Za podporu zdieľaním vám ďakujeme

Praktické plastové obálky pre zasielanie poštou aj kuriérskou službou

Potrebujete prepraviť peniaze, cennosti, dokumenty, dátové nosiče, kľúče, kreditné či bezpečnostné karty, stravné lístky, textil a chcete aby bola vaša zásielka ako v bavlnke? Rozhodne si kúpte plastové obálky Slovenská pošta, tým nič nepokazíte. Zaistia vám najvyšší stupeň bezpečia – každý prípadný pokus o otvorenie obálky prezradí špeciálny uzáver. Vďaka kvalitnej LDPE fólii sú odolné voči vlhku a nehrozí ich pretrhnutie. Každá obálka má dokonca vlastný číselný kód .

Aby firma správne fungovala, potrebuje reklamu

Reklamné obálky sú lacná a účelná varianta. Ak sa rozhodnete pre inú formu, jednoznačne by ste však takéto obálky mali mať. Objednajte si plastové obálky s potlačou a dajte tak o sebe vedieť čo najširšiemu množstvu ľudí. Firemné logo, adresa, kontakt a dobre premyslený slogan, ktorý sa vryje do pamäti. Tieto veci vám zaručia, že sa zákazník určite vráti a nezabudne na vás. Ale nielen tovar môžete posielať. Ak nie ste vlastníkom e-shopu plastové obálky poslúžia aj vám. Jednoducho do nich vložte reklamný predmet pre klienta, alebo dokumenty. Ide o to aby firmu bolo vidieť a takto sa vám to určite podarí.

Aj nadrozmerné zásielky môžu byť v bezpečí 

Vlastníte špedičnú alebo prepravnú firmu? Dobre vám poslúžia plastové plomby. Ich použitie je veľmi jednoduché a rýchle. Nie je potrebné používať žiadne náradie. Plombu možno vždy jednoducho uzavrieť ručne. Sú vyrábané v rôznych typoch, dĺžkach a farbách. Je možné ich použiť v rôznych oblastiach. Aby plomba splnila svoj účel je vždy potrebné zvoliť najvhodnejší typ a veľkosť.

Títo plastoví pomocníci sa postarajú teda nielen o bezpečie vašej zásielky, o reklamu pre vašu firmu, ale vám aj ušetria. Náklady sú až o 70% nižšie, ako pri používaní klasických lepenkových obaloch porovnateľných rozmerov.

 

 

 

About Ywet 220 Articles
Sme skvelá dlhoročná partia báb vo veku od 28-65 rokov. Každá z nás sa venuje niečomu inému - je medzi nami pedagogička, sociálna pracovníčka, diplomovaná zdravotná sestra, kaderníčka a stylistka a ja sa venujem podnikaniu. Po dlhom vyčerpávajúcom dni potrebujem relax a pre mňa je relaxom písanie.Tak sme dali dohromady svoje vedomosti a koníčky a vznikol Lifestylový magazín Dámska jazda. Budeme sprevádzať ženy ich každodennými starosťami a radosťami, prinášať novinky z oblasti módy a krásy, zdravia, prezradíme Vám tajomstvá harmonického rodinného života, niečo dobré si navaríme a upečie a hlavne sa zabavíme.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.