Svadba s bruškom-výber tehotenských svadobných šiat

Za podporu zdieľaním vám ďakujeme

Nosiť pod srdcom nový život je darom z nebies. V brušku vám rastie vytúžené dieťa a v srdci sa prebúdza najhlbší materinský cit. Už chýba len pripraviť nezabudnuteľný svadobný deň s príjemnou atmosférou, ktorá vám pripraví neuveriteľný životný zážitok a splní vaše sny do poslednej bodky.

Dnes už nie je nič výnimočné, ak sa pred oltár postaví budúca mamička s guľatým bruškom, v ktorom nažíva malý svadobčan. To dáva odvahu aj ďalším párom, ktoré čakajú na príchod potomka a radi by stihli svadbu pred pôrodom. Čo je najdôležitejšie, takáto svadba má isté špecifiká, ktoré by ste inak nezažili.   

Niet nad výber tehotenských svadobných šiat

Kým niektoré budúce mamičky pri výbere svadobných šiat nariekajú, iné zažijú dosť veselých okamihov. V oboch prípadoch však platí, že šaty musia byť pohodlné a nevesta nesmie mať pocity stiesnenosti. Pre poverčivých máme ešte jednu dobrú správu, tradícia snehobielych šiat sa pri tehotných nevestách nedodržiava.

 

Krásne svadobné šaty pre tehotné, ktoré sa dokonale prispôsobia Vašej postave. Látka je plne elastická a dovolí Vášmu brušku rásť, i keď si šaty kúpite v predstihu. Odporúčame kúpu šiat ideálne 8 týždňov pred termínom svadby, pričom naša doba dodania je 7 až 10 dní. Krátke v klasickom štýle, či dlhé čipkované s úchvatným dekoltom – ktorékoľvek šaty si vyberiete, budete sa v nich cítit pohodlne a Vašim výzorom vyrazíte všetkým prítomným hosťom dych.

Modely sú na objednávku s dodaním do 7 až 10 dní. V prípade záujmu nás kontaktujte TU.

About Ywet 229 Articles
Sme skvelá dlhoročná partia báb vo veku od 28-65 rokov. Každá z nás sa venuje niečomu inému - je medzi nami pedagogička, sociálna pracovníčka, diplomovaná zdravotná sestra, kaderníčka a stylistka a ja sa venujem podnikaniu. Po dlhom vyčerpávajúcom dni potrebujem relax a pre mňa je relaxom písanie.Tak sme dali dohromady svoje vedomosti a koníčky a vznikol Lifestylový magazín Dámska jazda. Budeme sprevádzať ženy ich každodennými starosťami a radosťami, prinášať novinky z oblasti módy a krásy, zdravia, prezradíme Vám tajomstvá harmonického rodinného života, niečo dobré si navaríme a upečie a hlavne sa zabavíme.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.