Za dverami našich spální: Vystačíte si v posteli bez erotických pomôcok?

Za podporu zdieľaním vám ďakujeme

Erotické hračky nechceme! Dôvod?


Takýto postoj sa opakovane objavuje u veľkého percenta osôb, prevažne žien. Snáď najčastejšie neskúsení ľudia ohŕňajú nos nad erotickými pomôckami a presviedčajú sami seba, že nič podobné nepotrebujú, lebo im všetko funguje tak, ako má. Pýtate sa teraz aj vy, prečo by ste mali navštíviť sex shop a hračky pre dospelých začať používať?

Odpovedá Tracey Cox, britský sex guru v sukni:“Prečo nie? Veď sa používajú viac ako 2 500 rokov a stále sú v kurze.“


Prečo sú erotické hračky zdravé, zábavné a prínosné?

  • Vďaka nim môžete spoznávať a ovládať svoju sexualitu.
  • Nefalické vibrátory partnerom toľko nevadia a zároveň veľmi pomáhajú pri styku.
  • Vibrátor dokáže navodiť rýchlu erekciu alebo ju udržať – pre opakovaný sex.
  • Pravidelné experimenty s novými pomôckami účelne odbúravajú stereotypy.
  • Sexuálne hračky sú užitočné pri prechode, andropauze, orgazmických dysfunkciách, alebo dokonca pri obyčajnom stresu.
  • Skvalitnenie sexu prináša aj spokojnejší život všeobecne.
  • Vibrátor muža nenahradí. Netreba sa teda obávať izolácie od spoločnosti.
  • Odpor k určitým materiálom či tvarom možno odbúrať modernými typy pomôcok.

 

Vibrátor ako liek


Súčasné moderné vibrátory nie sú len obyčajnou hračkou. „Pre ženu, ktorá má problémy s vyvrcholením, je takmer životne dôležitým nástrojom. Rad pomôcok zlepšuje ovládanie svalov pošvovej steny, „ďalej uvádza Tracey Cox. A pozitíva spievajú aj ďalšie svetovo známi odborníci.

„O užitočnosti hračiek pre dospelých nie je pochýb. Môžu zvýšiť ženskú sexuálnu odozvu tak, aby bola na rovnakej úrovni ako tá mužská. Inými slovami to znamená, že pomôcka pomáha skrátiť dobu predohry a zároveň robí milovanie ešte viac uspokojujúcejším, „vysvetľuje Laura Berman, sexuologička z Chicaga, na svojich stránkach. Podľa nej pravidelná stimulácia lona vibrátorom pomáha podporovať zdravý tok krvi do pohlavných orgánov a to tiež udržuje telo v kontakte s vlastnými sexuálnymi fantáziami a túžbami.

Tak čo, podľahnete všetkým týmto pozitívnym argumentom? 27% mužov a 26% žien si tento sen už splnilo.

 

About Ywet 229 Articles
Sme skvelá dlhoročná partia báb vo veku od 28-65 rokov. Každá z nás sa venuje niečomu inému - je medzi nami pedagogička, sociálna pracovníčka, diplomovaná zdravotná sestra, kaderníčka a stylistka a ja sa venujem podnikaniu. Po dlhom vyčerpávajúcom dni potrebujem relax a pre mňa je relaxom písanie.Tak sme dali dohromady svoje vedomosti a koníčky a vznikol Lifestylový magazín Dámska jazda. Budeme sprevádzať ženy ich každodennými starosťami a radosťami, prinášať novinky z oblasti módy a krásy, zdravia, prezradíme Vám tajomstvá harmonického rodinného života, niečo dobré si navaríme a upečie a hlavne sa zabavíme.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.