Augmentácia prsníkov – zväčšenie, alebo vyplnenie prsníkov

Zdravé, plné prsia sú večným symbolom ženskosti a materstva. Patria medzi top štvorku objektov, ktoré mužské oko hodnotí ako prvé.

Aj múdry kráľ Šalamún vzdával hold kráse svojej milovanej slovami:”… tvoje dve prsia sú ako dve mláďatá, dvojčatá gazely, ktoré sa pasú medzi ľaliami…”

Smutne hľadíme na tie svoje dvojčatá a spomíname kde sú tie časy keď boli ako tie mláďatká? No časom sa naozaj naše prsia menia. K zmene prispelo naše tehotenstvo, aj krásne obdobie dojčenia, aj pribúdajúce roky …

Krásu a sebavedomie nám vie vrátiť augmentácia prsníkov

Augmetácia prsníkov alebo odborne nazývaná augmentačná mammaplastika, je spôsob zväčšenia, vyplnenia prsníkov pomocou prsníkových implantátov. Tento krok si musí každá žena dobre premyslieť a nemala by sa nechať príliš ovplyvňovať okolím. Ide o zákrok vyžadujúci relatívne dobré fyzické zdravie, vykonáva sa v celkovej anestéze a preto je nevyhnutné predoperačné vyšetrenie.

Plastická operácia pŕs trvá 1-2 hodiny, vykonáva sa použitím špeciálnych, zdravotne nezávadných silikónových implantátov, ktorých veľkosť a tvar si vyberá klientka sama po konzultácii a odbornom doporučení lekára.

Rez môže byť vedený:

  • podpazuší
  • v záhybe pod prsníkom
  • okolo prsnej bradavky

Každý z týchto spôsobov vedenia rezu má svoje výhody. Najčastejšie používaným spôsobom sa stal rez v záhybe pod prsníkom. Plastický chirurg rozhodne o najvhodnejšom spôsobe vedenia rezu, v závislosti od želaného výsledku a proporciách klientky. Po operačnom výkone sú prsia vo dne aj v noci fixované špeciálnou podprsenkou, ktorej nosenie sa odporúča 4-8 týždňov po operácii.

Augmentácia prsníkov a jej najčastejšie dôvody

  • výrazná asymetria prsníkov (jeden prsník výrazne menší ako druhý)
  • nespokojnosť s veľkosťou prsníkov
  • zmenšenie/zväčšenie prsníkov alebo zmena ich tvaru (vyplnenie) a pevnosti ako následok dojčenia
  • zmenšenie/zväčšenie prsníkov alebo zmena ich tvaru (vyplnenie) a pevnosti ako následok redukcie hmotnosti

Augmentácia prsníkov už dávno nie je o “nafúknutých balónoch”

Je o prirodzenej kráse, ktorá je na nerozoznanie od skutočného poprsia. Konzultujte svoje predstavy s odborníkom, poraďte sa pri výbere implantátu a nepremeškajte ešte stále prebiehajúcu zľavu na krásne sexy prsia. Augmentácia prsníkov na splátky za bezkonkurenčnú cenu.

Oklamte prírodu a  kvitnite naďalej do krásy.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.