Ako môže dámske oblečenie zakryť drobné nedostatky

Páčil sa vám článok? Odmeňte autora zdieľaním :-)

pošli na vybrali.sme.sk

Móda vám diktuje dámske oblečenie veľkosti 38, ale vy sa snažíte napchať aspoň do 44. No a čo? To nie je nedostatok. My ich milé dámy totiž vôbec nemáme 😀 Ani Chloe Marchall nevyzerá práve ako obvyklá kráľovná krásy. Napriek tomu sa stala historicky prvou finalistkou Miss Anglicka, ktorá nemá podváhu.

„Všetci si myslia, že missky musia byť vysoké, štíhle blondínky, no a ja som silná bruneta. Chcem všetkým ukázať, že dievča môže byť krásne, aj keď nemá podváhu” komentuje zaužívané vnímanie súťaží krásy.” Vďaka nej sa mnohým ženám zdvihlo sebavedomie a začínajú vnímať svoje proporcie ako výhodu a nie ako handicap.

Dámske oblečenie XXL a muži

Naša kolegyňa Jana sa neustále pokúša vyladiť váhu a manžel jej snahu bojkotuje. Patrí totiž tiež do kategórie obdivovateľov oblých tvarov. „Ženská má vyzerať ako ženská, nie ako chlap v sukni. Plné prsia i boky sú to, čo robí ženy príťažlivé, tak nechápem, prečo sa o to moja žena snaží neustálymi diétami prísť,” hovorí Laco.

Kúzlo tela v tvare presýpacích hodín, ktoré vie vhodné dámske oblečenie len zvýrazniť, potvrdzuje i sexuológ Peter Weiss: „Nie je dôležitá telesná váha, na mužov pôsobia sexy ženy, ktoré majú pomer medzi pásom a bokmi približne 0,6 bodu. Štíhly pás a výraznejšie boky totiž svedčia o mladosti i plodnosti… a to mužov priťahuje.

Dámske oblečenie XXL a farby

Je všeobecne známe, že bacuľky sú veselé a spoločenské, ale stále častejšie sa hovorí o tom, že sú veľmi vášnivé a eroticky založené. Z niektorých žien plných tvarov to priam srší.

Tak prečo tmavé farby? Vraj zoštíhľujú? Stačí len dobrý strih a kľudne nahoďte na seba dámske oblečenie v červenej, žltej, modrej, ružovej…. a dokonca môžte experimentovať aj so “strašidelnými” pásikmi.

Nenechajte sa ovplyvniť nezmyslami o tom, aké je nepekné a nezdravé vyzerať ako žena. Snažte sa vytvoriť protiváhu nevkusu vydávajúceho za ideál telo mladého dievčaťa vo vývine a nie skutočne dospelej ženy.

 

About Ywet 242 Articles
Sme skvelá dlhoročná partia báb vo veku od 28-65 rokov. Každá z nás sa venuje niečomu inému - je medzi nami pedagogička, sociálna pracovníčka, diplomovaná zdravotná sestra, kaderníčka a stylistka a ja sa venujem podnikaniu. Po dlhom vyčerpávajúcom dni potrebujem relax a pre mňa je relaxom písanie.Tak sme dali dohromady svoje vedomosti a koníčky a vznikol Lifestylový magazín Dámska jazda. Budeme sprevádzať ženy ich každodennými starosťami a radosťami, prinášať novinky z oblasti módy a krásy, zdravia, prezradíme Vám tajomstvá harmonického rodinného života, niečo dobré si navaríme a upečie a hlavne sa zabavíme.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.