Dámske zimné bundy podľa typu postavy

Zima nám pomaly končí, takže ako každý rok nás čakajú v obchodoch skvelé akcie, zľavy a výpredaje. Poďme sa pozrieť na to, ako si vybrať dámske zimné bundy.

Ktorá z nás by nechcela vyzerať skvelo? Nezáleží ani tak na tvare nášho tela či veľkosti, akú nosíme. Tajomstvo spočíva v kombinovaní oblečenia, farieb a strihov. Veríme, že každá žena by mala mať možnosť nosiť štýlové oblečenie bez ohľadu na svoju konfekčnú veľkosť. Naše rady a triky vám poodhalia,  ako zakryť nedostatky a vyzerať úžasne.

Typ postavy “ovál” 

Tvar postavy je oválny. Máte plnšiu strednú časť tela, pás je nevýrazný a nohy štíhle.

Rozhodnite sa, ktorá časť tela sa vám najviac páči, napríklad krásne nohy, a zamerajte sa na ne. Vytvorte štíhlejší vzhľad tým, že sa vyvarujete odevov, ktoré sú objemné okolo brucha. Vyberte si bundy, ktoré sú priliehavé v páse (bez toho aby zvieralo), aby ste ho viac zvýraznili. Rozšírené nohavice budú vyrovnávať vašu hornú a dolnú časť tela. Sukňa by tiež mala byť trochu širšia.

Typ postavy “obdĺžnik”

Postava je rovná, má takmer rovnaké miery cez prsia a boky, pás je nevýrazný.

Podčiarknite svoje krivky štýlovými strihmi, vzormi a doplnkami. Vzhľad postavy v tvare presýpacích docielite tým, že si oblečiete odevy priliehavé v páse alebo použijete tmavší opasok. Ak chcete pridať dolnej polovičke tela objem, investujte do džínsov s ozdobnými detailmi na bokoch a zadnom diele. Dobrým trikom sú nohavice veľmi úzkeho alebo kužeľovitého tvaru. Len sa uistite, že vám na bokoch tesne priliehajú, ak chcete svoje krivky zvýrazniť. Plné, splývavé sukne so štýlovými strihmi a detailmi, ktoré im dodávajú objem, vytvárajú taktiež peknú ženskú siluetu. Vyberajte si vrchné diely s krásnymi detailmi ako sú naberané alebo balónové rukávy, volány a mašle.

Typ postavy “presýpacie hodiny”

Postava v tvare presýpacích hodín má dobré proporcie a jasne definovaný pás.

Zvýraznite svoje ženské krivky tým, že si oblečiete splývavé tkaniny a priliehavé odevy, ktoré pritiahnu pohľad na váš pás. Zavinovacie vrchné diely vášmu typu postavy mimoriadne svedčia, pretože majú zväčša hlbšie výstrihy v tvare V. Vylepšite si postavu sukňami puzdrového tvaru alebo strihom do A či nohavicami mierne rozšírenými na členkoch. Zdôraznite svoj pás nosením opaskov tmavých farieb.

Typ postavy “trojuholník” 

Trojuholníkovú postavu máte vtedy, keď väčšinu svojej váhy nesiete v spodnej časti tela a na stehnách.

Jednotlivé proporcie vyvážite tým, že sa zameriate na užšiu časť svojho tela. Široké výstrihy a veľké goliere budú na vašej postave vyzerať obzvlášť dobre. Pritiahnite pozornosť na hornú časť tela jasnými alebo výraznými farbami a detailmi strihov ako sú ozdoby, plecné vypchávky a šály. Ak vám majú vrchné diely a dámske zimné bundy lichotiť, mali by končiť tesne pod alebo nad najširšou časťou bokov. Rozšírené nohavice, tzv. „mrkváče” a sukne sú pre váš typ postavy taktiež skvelou voľbou.

1 Comment

 1. Hello ,

  I saw your tweets and thought I will check your website. Have to say it looks very good!
  I’m also interested in this topic and have recently started my journey as young entrepreneur.

  I’m also looking for the ways on how to promote my website. I have tried AdSense and Facebok Ads, however it is getting very expensive.
  Can you recommend something what works best for you?

  Would appreciate, if you can have a quick look at my website and give me an advice what I should improve: http://janzac.com/
  (Recently I have added a new page about FutureNet and the way how users can make money on this social networking portal.)

  I have subscribed to your newsletter. 🙂

  Hope to hear from you soon.

  P.S.
  Maybe I will add link to your website on my website and you will add link to my website on your website? It will improve SEO of our websites, right? What do you think?

  Regards
  Jan Zac

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.