Detské fototapety si naše potomstvo vyberá najradšej samé

Ako každý jeden z nás túži po dokonalom domove, tak aj deti potrebujú svoj kúsok raja. Dajte svojmu dieťaťu skvelé miesto, kde sa bude môcť hrať a študovať. Nejde o to aby to bolo len miesto plné fantázie a žiarivých farieb, snažte sa vytvoriť to, čo vášmu dieťaťu urobí radosť a na čo bude hrdé – nechajte ich si vybrať detské fototapety.

Všetko si spoločne premyslite

Ako prvý krok je plánovanie a množstvo použitých financií. Dieťa vaše finančné možnosti asi veľmi chápať nebude, tak je to len na vás, ako sa k tejto situácii postavíte.

Ak dáte deťom do ruky pastelky, s veľkou pravdepodobnosťou si vyzdobia izbu samy. Aj tak ale nepohrdnú roztomilými dekoráciami ako sú detské fototapety, samolepky na stenu či nábytok, sedacie vaky, farebné krabica alebo veselé hodiny. Rozžiarte izbičku obľúbenými farbami svojich potomkov a vytvorte im za pomoci štýlových doplnkov svet plný fantázie a hry.

Následne na to premýšľajte o krátkodobých a dlhodobých štýloch. V prípade rozprávkových detských obliečok to nebude žiadny problém, pretože ich široký výber a nový vzor sa prispôsobí veľmi ľahko. 

Je dobré však myslieť na to, že s postupom času bude dieťa rásť. Preto detský nábytok, alebo detské fototapety by mali zodpovedať náročnejším podmienkam. Len preto, že chcelo byť vaše malé dievčatko princeznou, nemusíte automaticky všetko zariaďovať do ružova. Vyberte si také dekorácie, ktoré možno v prípade potreby ľahko zmeniť.

Dôležitá je spolupráca

Dajte aj deťom pocit, že sa podieľajú na celkovej výzdobe a vytváraní vlastného priestoru. Nech vedia, čo je dôležité, a že počítate s ich názorom. Nech je to podobné ako pri skladaní drevených puzzlí, kde spoločné úsilie vytvára celkový obraz. Pri spolupráci  s návrhom im pomôžete rásť a zrieť.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.