Anonymný dotazník – zistite či náhodou aj vaše dieťa nie je obeťou šikany v škole

V dnešnej dobe je šikana na školách veľmi rozšírený fenomén. Hoci sa pedagógovia snažia agresii zabrániť, predchádzať – stále existuje. Dieťa, ktoré je obeťou býva zastrašované a bojí sa niekomu zveriť, bojí sa požiadať o pomoc dospelých. Chceme vám pomôcť.

Zistite pomocou anonymného dotazníka “Šikanovanie v škole” ako je na tom vaše dieťa.

Dieťa má v úvode aj radu, že môže kontaktovať nielen políciu, ale aj Linku detskej istoty. Je už na vás či mu odkaz na dotazník zašlete mailom, alebo mu ho dáte do správy na sociálnej sieti, alebo ho vyplní na našom webe.

Dotazník Šikanovanie v škole je stále nastavený tak, že po vyplnení a odoslaní odchádzajú odpovede na zadaný mail v úvode. Ak dieťa zadá svoju a nie vašu mailovú adresu, nevadí.

Do komentára pod článkom zadajte najprv mail vášho dieťaťa (my vyhľadáme jeho odpovede) a potom vašu mailovú adresu, na ktorú vám zašleme ich kópiu.

Vaše mailové adresy, ktoré zadáte do komentára, nebudú viditeľné verejne – uvidíme ich len my. Odpovede sme dali blokovať programom Aksimet, ostávajú v administratívnej časti stránky.

Budete tak môcť konať a chrániť vaše dieťa v prípade, že sa so šikanou stretáva.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.