Chcete mať prehľadnú a elegantnú kuchyňu?

Chladná krása závesného drôteného programu prináša do vášho kulinárskeho kráľovstva nielen patričný lesk, ale predovšetkým poriadok a možnosť využitia všetkých priestorov a zdanlivo nepoužiteľných zákutí vašej kuchyne. Nechajte sa inšpirovať jednoduchosťou praktických nápadov a  dajte svojej kuchyni úplne nový rozmer.

Všetko na dosah

 Sortiment spoločnosti Kov-Tech je vskutku rozmanitý. Každý diel a jednotlivý výrobok sa prirodzene stane súčasťou vášho kuchynského interiéru. Závesné košíky, košové systémy na odpad, police, podpery, držiaky na nože a ďalšieho náčinia, ale aj úchytky, závesné tyče, stĺpy a kovania, to všetko urobí z vašej kuchyne “neokukaný” priestor, kde budete mať všetko po ruke a pekne na očiach. Každá moderná gazdinka to určite patrične ocení.

Pre prehľadné uloženie potravín sa skvele hodia potravinové skrine a výsuvné koše. Majte špajzu plne k dispozícii. Zabudnite na namáhavé šmátranie do zadných častí políc. Oveľa ľahšie je policu vysunúť k vám a vy si pohodlne vezmete to, čo potrebujete.

Veľké hrnce, panvice a ďalší potrební pomocníci v kuchyni sa dajú skladovať všelijako. Čo tak otočný drôtený kôš v rohovej skrinke? Využijete všetok priestor tejto skrinky a vďaka šikovnému otočnému mechanizmu si vždy pohodlne siahnete aj pre kuchynský riad, ktorý sa bežne schováva hlboko vzadu.

Drôtený program na vaše drobnosti

Poličky v kuchyni máte plné a predsa by ste ešte kúsok miesta potrebovali – napríklad na kvetináčik s pažítkou, naberačky a varešky… Toto všetko sa vám môže zmestiť na drôtený záves a ak ho nevyužijete v kuchyni, poslúži napríklad ako nástenka do predsiene alebo dekorácie jedálne.

Drôtený program vysokej kvality ponúka ústretový prístup k potrebám každého. Prebúdza vašu kreativitu, profesionalitu a individuálne riešenie každej vašej predstavy o modernej kuchyni. Aj preto firma Kov-Tech neustále pracuje na rozširovaní svojej ponuky a svoj sortiment prispôsobuje požiadavkám modernej doby.
 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.