Gayovia a lesby chcú mať deti? Tak nech si ich “urobia” s tým svojím sami!!!

Je ráno, kávička vonia a ja si sadám k PC, že pozriem čo je nové … a skoro ma brala záchranka – V Bruseli už po štvrtýkrát “veľtrh” detí pre gayov. Obchod vynáša. No jasné, kšeft s “mäsom” vždy vynášal … ale zároveň bol aj trestne stíhaný …. ale tento je so súhlasom zákonodarných orgánov. Kam to spejeme?

No poďme ale pekne “od Adama”, aby sme si ujasnili čo a ako je normálne

Pre veriacich : “A Boh ich stvoril na svoj obraz a stvoril ich mužského a ženského rodu.” Muža Adama a ženu Evu. Nie Adama a Fera a nie Evu a Zuzu. Zosobášil ich (požehnal ich zväzku), mali sa milovať a plodiť deti. Boli len oni dvaja, takže plodiť a vychovávať ich mali len oni dvaja – muž a žena. Logické.

Pre ateistov : Učivo 8. ročníka ZŠ. Včielka a kvietok. Muž má penis, žena vagínu a pri milostnom akte mužove spermie oplodnia ženine vajíčko. Ako hovorí Šoko, pária sa zariadeniami na to určenými, sám to nikto z nich jednoducho nedá. Spoločného potomka, svoje mláďa vychovávajú teda spolu. Zas logika nepustí.

Takže z obidvoch príkladov vychádza jedno a to isté : Právo mať deti má len pár, pozostávajúci z muža a ženy. Dieťa má právo byť pri svojich biologických rodičoch. Biologickým rodičom je človek, ktorý sa podieľal na jeho splodení.

Pre veriacich: Bohu je odporné spojenie dvoch rovnakých pohlaví, je mu odporné ako sa przní posvätnosť rodiny ako takej.

Pre ateistov: Sú rozdupávané všetky práva – práva muža a ženy ako rodičov a čo je najhoršie, sú úplne potlačené práva dieťaťa, ktoré si tento chorý homosexuál kúpi, adoptuje, zoženie…

Prečo si homosexuáli “zháňajú” deti? Kvôli zábave

Gayovia si v drvivej väčšine adoptujú chlapcov a lesby dievčatá. Pozrime sa čo sa napríklad stalo na Novom Zélande. Hrozivý prípad. Dvaja gayovia (foto máte vyššie) navonok žijúci ako “milujúci pár” a starostliví “otcovia”, ktorým sa podarilo adoptovať si (kúpiť za 8000USD) ruského chlapca, vôbec takí neboli. Vyšetrovanie, ktoré sa skončilo v r. 2012 odhalilo, že chlapca si adoptovali len preto, aby ho znásilňovali a dokonca ponúkali iným homosexuálom. Toto peklo malý drobec musel trpieť až 6 rokov.

Je to choré, je to obludné, je to nezákonné …. a zbytočne mi bude niekto oponovať, že za homosexualitu nikto nemôže, že taký sa človek narodí a je to normálne. Nenarodí a nie je to normálne. Keby to bolo OK, tak by dokázali plodiť vlastné deti! Je to psychická porucha, presne ako pedofília, zoofília, nekrofília, sadizmus …. ale o tom inokedy, letím do práce – živím deti. Mužom splodené, mnou porodené.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.