Ako sa aj moderné kuchyne na mieru môžu stať opäť “srdcom” našich príbytkov

Je jedno či staviate, rekonštruujete, lebo chcete aby vám to v kuchyni lepšie šlapalo…My vieme ako na to! Máme nápad pre tých, ktorí budujú novú kuchyňu od základov, ale aj pre tých, ktorí si ju chcú len vylepšiť.

Byt sa môže zariaďovať postupne a pomaly podľa finančných možností rodiny, bez kuchyne sa však domácnosť dlho nezaobíde. Rieši sa teda okamžite, väčšinou ešte pred nasťahovaním. Zostava kuchynského nábytku vychádza z možností daného priestoru a malo by sa o jej podobe uvažovať skôr, ako sa dokončí stavba bytu či domu, najlepšie ešte vo fáze stavebného projektu.

Súčasná kuchyňa začína byť doslova “laboratóriom” na varenie a pri umiestnení všetkých moderných spotrebičov vyžaduje značne veľkú plochu. Kedysi bežné zostavy do písmena L alebo U prestávajú optimálne fungovať, pretože ku všetkým spotrebičom potrebujeme priamy prístup, a to rohové časti zostáv neumožňujú.

Takže skôr než definitívne zariadite kuchyňu na mieru, dajte si vypravovať grafický návrh resp. 3D vizualizáciu. Profesionálna fotorealistická vizualizácia kuchyne vám umožní zažiť virtuálny dojem návrhu a poskytne vám dokonalú predstavu o vašej novej kuchyni a interiéri. Kvalitné výrobné výkresy eliminujú možnosť nezrovnalostí a prekvapení. Ak by totiž nábytok do priestoru kuchyne nezapadol presne podľa vašich predstáv, na zmeny by už bolo zrejme neskoro.

Stolovanie v kuchyni

Činnosť kedysi veľmi bežná a obľúbená sa dnes obmedzila na príležitostné stolovanie pri „barovom pulte a barovej stoličke“ čo do domácnosti nie sú príliš vhodné kúsky. Barové stoličky sú vyrábané pre reštaurácie, sú teda príliš vysoké (nebezpečné pre deti a seniorov), doska pultu sa preto posunula hore, kde stratila pôvodnú funkciu pre prípravu jedla a nemožno ju v kuchyni využiť žiadnym rozumným spôsobom.

Pri zariaďovaní svojej kuchyne zabudnite na barové zariadenie, radšej si vyberte si moderný jedálensky stôl a tiež aj dizajnové jedálenské stoličky, kde sa zmestí celá vaša rozvetvená rodina. Nech sa laždá kuchyňa opäť stane srdcom našich príbytkov…

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.