Môže vám šetrný pôrodnícky gél uľahčiť príchod dieťatka na svet?

Páčil sa vám článok? Odmeňte autora zdieľaním :-)

pošli na vybrali.sme.sk

To krásne obdobie očakávania sa pomaly končí… Blíži sa najdôležitejší a najvzrušujúcejší okamih vo vašom živote – príchod nového člena do rodiny. Nastávajúcu mamičku tieto posledné dni napĺňajú radosťou a zároveň aj obavami z neznámeho. Prichádza pocit strachu z možných komplikácíí a bolesti…je to úplne prirodzené. Tiež je v poriadku ak hľadáte úľavu a hlavne úľavu bezpečnú nielen pre vás, ale aj pre toho drobunkého človiečika…

Šetrný Dianatal môže pomôcť mamičkám

Ide o pôrodnícky gél, ktorý zmierňuje trecie sily počas pôrodu, znižuje nutnosť nastrihnutia hrádze, 6-násobne znižuje výskyt prechodných popôrodných disfunkcií ako je bolesť, únik moču a problémy s vyprázdňovaním.

V sledovanej skupine žien pri použití gélu Dianatal klesla aj nutnosť inštrumentálnych zákrokov ako je použitie klieští, vákuového extraktoru, alebo cisárskeho rezu až o 22%.

Bola skrátená druhá doba pôrodná v priemere až o 26 minút a o viac ako polovicu boli znížené poškodenia panvového dna.

Neohrozí použitie pôrodného gélu zdravie mamičky a bábätka?

Pri použití Dianatal pôrodníckeho gélu neboli doteraz zaznamenané žiadne zdravotné riziká pre matku, ani pre dieťatko.

Dianatal pôrodnícky gél je:

  • sterilný a sterilne balený
  • priľnavý v pošve
  • nie je alergén ani pyrogén
  • baktericídny
  • elektricky vodivý, izotonický
  • bez latexu
  • bez konzervačných látok
  • znášanlivý pre oči a sliznicu

Dianatal pôrodnícky gél neobsahuje žiadne zložky s účinkami lieku a neprechádza do tela. Znášanlivosť a bezpečnosť pre matku a dieťa (pošva, pokožka, oči, nos a ústa) boli intenzívne skúšané a doteraz neboli zistené žiadne vedľajšie účinky.

Dianatal pôrodnícky gél sa môže používať pri každom vaginálnom pôrode a je vhodný aj pri pôrodoch do vody.
Rozhodli ste sa pri príchode vášho drobčeka na svet použiť pôrodnícky gél? Aplikovať ho môže iba gynekológ-pôrodník alebo pôrodná asistentka – neváhajte ich informovať čo najskôr.
Budeme čakať na vaše zážitky v komentároch…a nezabudnite nám napísať či váš poklad je dievčatko alebo chlapček 🙂 Už teraz sa tešíme s vami…

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.