Náplne do tlačiarne – kupovať originálne alebo kompatibilné?

Páčil sa vám článok? Odmeňte autora zdieľaním :-)

pošli na vybrali.sme.sk

Či už máte tlačiareň doma alebo v kancelárii, určite ste riešili otázku – akú náplň kúpiť. Na trhu okrem originálnych tonerov môžete naraziť aj na kompatibilné kazety tzv. kompatibily. Kvalita tlače je na vysokej úrovni, avšak cena nie je priaznivá k vašej peňaženke. Poďme si preto zistiť v čom sa kompatibilné náplne do tlačiarne odlišujú od originálnych catridgov a ako nám  kompatibily môžu výrazne ušetriť náklady za tlač.

Originálne náplne do tlačiarne ( tonerové kazety)

Už názov napovedá, že pochádzajú priamo od výrobcu tlačiarne. Kvalita tlače je na vysokej úrovni, avšak cena nie je priaznivá k vašej peňaženke. Tým pádom u obchodníkov nenájdete skladom príliš mnoho typov originálnych tonerov a musíte ich objednávať popredu.

Kompatibilné náplne do tlačiarne

Sú veľmi podobné originálu čo sa týka kvality, ale cena pre zákazníka je omnoho priaznivejšia – neplatí za značku. Ak je farba dobre čitateľná na vytlačenom papieri, tak vám môže byť jedno, aké logo je na náplni do tlačiarne. No nie?

Kompatibily si vás určite získajú tým, že alternatívni výrobcovia nešetria a snažia  sa naplniť nádobku s farbou až po okraj, takže oproti originálom u niektorých modelov získate až o 150% viac atramentu za výhodnejšiu cenu.

Práve ekonomika tlačenia dokumentov či fotografií dnes zohráva dôležitú úlohu pri voľbe tlačiarne u nejedného spotrebiteľa. Okrem toho si zákazníci pochvaľujú aj nízku cenu a dostupnosť, kedy nemusia objednávať originálne catridge do tlačiarne, na ktoré sa pomerne dlho čaká. Kompatibilné náplne do tlačiarne nájdete skladom u predajcov zameraných na tlačiarne a príslušenstvo.

Kompatibilné náplne do tlačiarne kupujte výlučne od overených predajcov, ktorí vám zaručia vysokú kvalitu za priaznivú cenu. Každý produkt je tak otestovaný a preverený či dosahuje požadovanú kvalitu tlače a to s 24 mesačnou zárukou.

Používaním týchto kvalitných kompatibilných kaziet pre tlačiarne môžete ušetriť oproti originálnym kazetám až 70%.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.