Našli sme sa na zoznamke – čítajte dva príbehy

Páčil sa vám článok? Odmeňte autora zdieľaním :-)

pošli na vybrali.sme.sk

Už ste vyskúšali rande zo zoznamky? Alebo ste odporkyňou takéhoto zoznamovania? I keď máte možno predsudky a rande na slepo po niekoľkých vymenených mailoch nie je práve to, o čom snívate, možno by ste to mali skúsiť.

Našli sme sa na zoznamke – rozpráva Zdenka (31)

“Po rozvode som bola dlhší čas sama. Nie som práve typ ženy, ktorá by sa vybrala do baru či na diskotéku a tam flirtovala s neznámymi mužmi. V práci sme samé ženy a šport ma veľmi nebaví. Mám okruh kamarátok, ale s novými ľuďmi sa veľmi nestretávam. Tak som sa rozhodla. Čo keby sme sa našli na zoznamke?

Pravdu povediac, písala som si asi s troma mužmi, ale ani s jedným som sa nemala chuť stretnúť. Väčšina mailov mi prišla skôr trápna, nič zaujímavé, samé otrepané frázy.

Až kým sa mi neozval Marek. Už z jeho prvých slov  sršalo niečo milé a chlapčenské. A podobne to bolo aj s ďalšími. Nedalo mi to,tak som po týždni písania navrhla stretnutie. Možno to bolo skoro, ale zvedavosť mi nedovolila dlhšie čakať. A urobila som dobre.

Na dohodnutom mieste ma čakal sympatický 35ročný chalan a mne bolo pri pohľade naňho jasné, že si budeme rozumieť. Išli sme na vínko a dokázali sme spolu sedieť asi tri hodiny. Ani jednému sa nechcelo ísť domov. Vymenili sme si čísla a večer mi napísal milú správu. Hneď na druhý deň sme sa stretli znova, išli sme na koncert. Pár týždňov sme sa „oťukávali“ a hoci som stále čakala, že sa niečo stane,nič zlé sa neprihodilo. Naopak. Po pár mesiacoch sme si obaja uvedomili, že sme našli to, čo sme hľadali.Dnes už sme spolu druhý rok a bez akýchkoľvek kríz si žijeme spokojný život. Mali sme šťastie.

Našli sme sa na zoznamke – rozpráva Renáta (28)

“Poznám ľudí, ktorí sa na nete zoznámili a už sú manželia. No mne sa zatiaľ nepodarilo stretnúť takého človeka. Tam, kam chodím ja, ľudia nehľadajú vážne vzťahy, len rozptýlenie a zábavu. Je to asi preto, že majú za sebou veľké sklamania a od internetovej zoznamky neočakávajú, že vyrieši ich problémy. Iní chcú vzťah za každú cenu a pokazia aj to, čo sa ešte nezačalo.

Mňa ale milo prekvapila chatujúca skupinka Žilinčanov, ktorí si organizujú každý víkend stretnutia. Párkrát som tam zašla aj ja.  Aj keď som si ich predstavovala celkom inak, ukázalo sa, že je to partička fajn ľudí. Organizujeme si výlety do prírody, jazdíme na bicykloch, korčuliach…. dnes sme už výborní priatelia a našli sme sa na zoznamke 😀 “

Je jedno čo čakáte od zoznamky vy, stále sa držte nasledovného

  • Nikdy nedávajte inzerát pod svojím menom, inak sa môže stať, že vám budú záujemcovia vyzváňať pri dverách.
  • O stretnutí povedzte najlepšej kamarátke a požiadajte ju, aby vás po dvadsiatich minútach prezvonila. Keď sa budete cítiť príjemne, dajte jej to najavo dohodnutým znamením. V opačnom prípade máte dôvod na ukončenie schôdzky.
  • Pred stretnutím si nechajte poslať fotku, ušetríte si tak cestu do mesta.
  • Rande si dohodnite na mieste, ktoré je plné ľudí, dotyčný si nedovolí intímnejšie prejavy, keď bude na očiach.

 

About Ywet 242 Articles
Sme skvelá dlhoročná partia báb vo veku od 28-65 rokov. Každá z nás sa venuje niečomu inému - je medzi nami pedagogička, sociálna pracovníčka, diplomovaná zdravotná sestra, kaderníčka a stylistka a ja sa venujem podnikaniu. Po dlhom vyčerpávajúcom dni potrebujem relax a pre mňa je relaxom písanie.Tak sme dali dohromady svoje vedomosti a koníčky a vznikol Lifestylový magazín Dámska jazda. Budeme sprevádzať ženy ich každodennými starosťami a radosťami, prinášať novinky z oblasti módy a krásy, zdravia, prezradíme Vám tajomstvá harmonického rodinného života, niečo dobré si navaríme a upečie a hlavne sa zabavíme.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.