Nedarí sa vám vymôcť svoje pohľadávky?

Ste veľká firma, ste stredná firma, malá alebo SZČO? Na tom nezáleží. Nezáleží ani na tom či ponúkate produkty, alebo služby. Každý z vás ťažko pracuje aby sa presadil na trhu, aby zabezpečil svoju rodinu, aby si zabezpečil dôstojnú starobu. Pracujete oveľa viac ako 8 hodín denne, problémy si nosíte aj domov a ….

Váš obchodný partner vám neprepláca faktúry,

dokonca opakovane. Čakáte 3 dni, týždeň, mesiac, rok …. faktúry dávno po splatnosti. Voláte, píšete, mailujete ale žiadna odozva. Vzdali ste to, lebo však “len” 30€, 150€, 240€ ? Ale aj na “len” tieto sumy treba tvrdo pracovať, obetovať svoj čas, ukrojiť z krajca svojej rodine.

Je to vyššia suma, ide o tisíce €? Tak ste sa obrátili na súd a čakáte (a platíte a platíte)….ani exekútor vám nepomohol napriek značnému % z vymoženej sumy čo si účtujú za svoje služby? Tak ako vlastne naozaj

účinne a za rozumnú cenu vymáhať svoje pohľadávky?

Systémom “jedna babka povedala”. Sami dobre viete, že povesť nezodpovedného, bezcharakterného obchodníka je smrťou pre každé podnikanie. Žijeme vo svete internetu, tak prísť dnes o dobré meno je jednoduché. Tak využite účinný systém vymáhania pohľadávok online.

Vymáhajte jednoducho, lacno a bez zbytočných stresov!

  • zaregistrujte sa na portáli eDlznici.sk
  • po zaplatení licenčného poplatku 80€/rok sa spúšťa vymáhanie
  • nezáleží na počte vašich dlžníkov, ani počte faktúr – cena je jednotná a nemenná
  • dlžník dostáva SMS a e-maily s výzvou na zaplatenie dlžnej sumy a upozornenie o zverejnení jeho firmy/mena ako neplatiča na Verejnej tabuli hanby
  • ak do 14 dní nezaplatí je ho firma/meno sa ocitá medzi tými nekorektnými podnikateľmi a tým vlastne spušťa celý mechanizmus, ktorý jeho biznisu vie značne uškodiť (menej a menej zakázok, menej a menej ziskov….až…)
  • z tejto Verejnej tabule hanby online ho môže odstrániť jedine jeho veriteľ-teda VY

Máme vysokú úspešnosť vymáhania nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí a to už pred uplynutím 14 dní.

Tak neváhajte a “Poctiví podnikatelia spojte sa !”

Všetci neseriózni podnikatelia ‐ neplatiči musia byť verejne známi!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.