Plastové obálky ako vaša firemná vizitka

Praktické plastové obálky pre zasielanie poštou aj kuriérskou službou

Potrebujete prepraviť peniaze, cennosti, dokumenty, dátové nosiče, kľúče, kreditné či bezpečnostné karty, stravné lístky, textil a chcete aby bola vaša zásielka ako v bavlnke? Rozhodne si kúpte plastové obálky Slovenská pošta, tým nič nepokazíte. Zaistia vám najvyšší stupeň bezpečia – každý prípadný pokus o otvorenie obálky prezradí špeciálny uzáver. Vďaka kvalitnej LDPE fólii sú odolné voči vlhku a nehrozí ich pretrhnutie. Každá obálka má dokonca vlastný číselný kód .

Aby firma správne fungovala, potrebuje reklamu

Reklamné obálky sú lacná a účelná varianta. Ak sa rozhodnete pre inú formu, jednoznačne by ste však takéto obálky mali mať. Objednajte si plastové obálky s potlačou a dajte tak o sebe vedieť čo najširšiemu množstvu ľudí. Firemné logo, adresa, kontakt a dobre premyslený slogan, ktorý sa vryje do pamäti. Tieto veci vám zaručia, že sa zákazník určite vráti a nezabudne na vás. Ale nielen tovar môžete posielať. Ak nie ste vlastníkom e-shopu plastové obálky poslúžia aj vám. Jednoducho do nich vložte reklamný predmet pre klienta, alebo dokumenty. Ide o to aby firmu bolo vidieť a takto sa vám to určite podarí.

Aj nadrozmerné zásielky môžu byť v bezpečí 

Vlastníte špedičnú alebo prepravnú firmu? Dobre vám poslúžia plastové plomby. Ich použitie je veľmi jednoduché a rýchle. Nie je potrebné používať žiadne náradie. Plombu možno vždy jednoducho uzavrieť ručne. Sú vyrábané v rôznych typoch, dĺžkach a farbách. Je možné ich použiť v rôznych oblastiach. Aby plomba splnila svoj účel je vždy potrebné zvoliť najvhodnejší typ a veľkosť.

Títo plastoví pomocníci sa postarajú teda nielen o bezpečie vašej zásielky, o reklamu pre vašu firmu, ale vám aj ušetria. Náklady sú až o 70% nižšie, ako pri používaní klasických lepenkových obaloch porovnateľných rozmerov.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.