Renovácia tonerov – tak s týmto výrobcom sa o cene môžete zjednávať

Páčil sa vám článok? Odmeňte autora zdieľaním :-)

pošli na vybrali.sme.sk

Renovácia tonerov – čo to je?

Renovácia tonerov je proces, v ktorom sú staré originálne tonerové kazety vymenené za nové, aby bolo možné kazetu znovu použiť. Toner sa naplní tonerovým práškom a nasadí sa do nového čipu. Výsledná kvalita tlače sa odvíja nielen od kvality spracovania, ale tiež od kvality použitého materiálu. Ak renovácia tonerov prebieha u solídneho výrobcu, tak v renovovaných toneroch je použitý kvalitný tonerový prášok, hoci niektorí z najväčších svetových výrobcov prášku odmietajú dodávať svoje produkty výrobcom nových “kompatibilných tonerov”.

Renovácia tonerov, alebo tie lacné vyrobené v Číne?

Slovenský trh s alternatívnymi tonermi je zaplavený čínskymi výrobkami do takej miery, že často nemôžeme nájsť obchod alebo e-shop, kde by boli k dispozícii tonery iné ako od ázijského výrobcu. Niektoré tlačiarne však potom nefungujú spoľahlivo a výtlačky nie sú dostatočne kvalitné. Skutočnou alternatívou sú renovované tonery od poctivých slovenských výrobcov.

Renovované tonery sú zvyčajne mierne drahšie ako kompatibilné tonery, ale stále viacnásobne lacnejšie než originálne kazety. Kvalita tlače sa blíži k pôvodným, originálnym kazetám a ich spoľahlivosť je vysoká.

Ďalšie výhody našich renovovaných tonerov

  • Je možné ho bez problémov obnoviť, často bez potreby výmeny niektorých častí, ktoré boli vymenené pri prvej obnove.
  • Znižujú záťaž na životné prostredie, na rozdiel od kompatibilných a originálnych tonerov, ktoré obvykle končia na skládkach. Nákupom jedného renovovaného toneru ušetrite až 2,5 kg oxidu uhličitého, ktorý by bol inak vypustený do atmosféry.
  • Zakúpením renovovaných tonerov podporíte lokálneho výrobcu.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.