Kráľovstvo kabeliek – štýlové crossbody kabelky, messenger kabelky, clutch a bucket, duffel a habo…

Kde bolo tam bolo, pred XY storočiami, bola jedna ….áno, je to tak. Aj keď slovo kabelka poznáme až od 19. storočia (handbag), bola používaná ľuďmi od okamihu, kedy mali potrebu prenášať rôzne cennosti… Kabelka sa stala našou súčasťou, odzrkadľuje našu osobnosť, dodáva šmrnc nášmu outfitu.

Tak dievčatá POZOR – práve teraz nastal ten deň s veľkým “D” – jedného miláčika si ideme kúpiť….a bude to crossbody kabelka.

Už premýšľate že také štýlové crossbody kabelky nie sú najlacnejšie?

Milé dámy, milé slečny – preč s výčitkami svedomia! Musíme si uvedomiť jednu naozaj závažnú vec a to, že kabelka nie je len módny doplnok. Je oveľa viac. Slúži nám na prenášanie dôležitých vecí – peňaženka, mobil, kľúče, rúž a riasenka, vreckovky….Slúži nám v trápnych momentoch na pohrávanie. V nebezpečných chvíľach sa vie zmeniť na zbraň, ktorou sa vieme brániť. Porozmýšľajme aj nad dĺžkou doby, ktorú nám bude slúžiť a cenu vydeľme tým časom. No koľko centíkov nám vychádza na 1 deň?

Cenu máme vybavenú, tak ideme crossbody kabelku vyberať.

Aká farba?

Dôležitá je univerzálnosť, čím ale nechceme povedať aby ste boli konzervatívne. Porozmýšľajte čo od svojej crossbody bag očakávate. Chcete aby splývala s vašim outfitom, alebo by mala byť dominantným prvkom? Tak šup-šup do šatníka a podľa neho sa jednoduchšie rozhodnete, čo bude pre vás to pravé. Čiernou, sivou a rôznymi odtieňmi hnedej rozhodne nič nepokazíte. Všestranne sa však dá použiť aj červená, tmavozelená či tmavomodrá.

Čo kvalita?

Kožené výrobky majú učite najlepšiu kvalitu,ale pevné a kvalitné kabelky sa dajú vyrobiť aj z iných materiálov. Sledujte prešívanie a pevnosť rúčiek. Napovie vám to, či si dal niekto na vašej kabelke naozaj záležať.Takisto si všímajte detaily ako sú vystužené rúčky, pevné zipsy.

Čo štruktúra?

Nikdy nekupujte kabelku, ktorá nemá aspoň niekoľko menších vreciek na usporiadanie vašich vecí. Kabelka bez malých vreciek je mimoriadne nepraktická. Predstavte si, že potrebujete nájsť kľúče v tom obrovskom tmavom priestore bez náznaku, kde by mohli byť. Medzi ďalšie faktory, ktoré zavážia by ste si mali zaradiť: Má uzatváranie na zips, sponu, magnet alebo nemá žiadne? Je úložný priestor ľahko prístupný? Porozmýšľajte nad všetkým čo je pre vás dôležité.

A teraz čo najrýchlejšie medzi tie krásavice – štýlové crossbody kabelky.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.