Tak tomuto my hovoríme “Babská jazda”

Tajomstvo ozajstného odpočinku spočíva v aktívnej relaxácii, ktorá nám prináša úľavu od napätia, posilňuje a harmonizuje celý organizmus. Nič neprospeje nášmu zdravie viac ako dovolenka, ktorá je dôležitá pre obnovu fyzickej i duševnej kondície. Ukľudňujúce wellness pobyty v Tatrách a ich osviežujúce procedúry umožnia zabudnúť na všetky každodenné starosti.

Čo majú pre nás pripravené?

– uvítací drink so sladkým prekvapením
– profesionálne ošetrenie so SPA termálnou vodou” (50 min.) – exkluzívne ošetrenie pleti luxusnou kozmetikou SOTHYS Paris v BEAUTY Paradise
– klasická relaxačná masáž (45 min.) – jedna z najobľúbenejších masáži v SPA Paradise
– voľný vstup do wellness komplexu AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise počas pobytu

AQUA Paradise – svet bazénov
Radi si pred raňajkami vychutnávate sviežosť rannej vody? Dva veľké chrliče vody Vám vymasírujú chrbát, perlička umiestnená na dne bazéna Vám príjemne „pošteklí“ chodidlá a telové masážne trysky pod hladinou vody doprajú masáž Vašim nohám. Veľké perličky s farebným podsvietením môžu vyskúšať aj neplavci, pretože hĺbka vody pri masážnych tryskách je od 1,2 m do 1,4 m.

SAUNA Paradise – 33 atrakcií
Bylinková inhalácia, Ľadové osvieženie, Cesta Dr. Kneippa, Rímsky parný kúpeľ, Tatranská sprcha, Eukalyptová inhalácia, Vitálny dážď, Fínska sauna, Kúpeľ odvahy, Ľadová sprcha, Medvedí brloh, Ľadopád, Soľná jaskyňa, Mätová inhalácia, Pstruhový kúpeľ, Pastierska izba, Šomravá voda, Prameň pod Kriváňom, Tepidárium, Svištia lúka, Duša vody, Infrasauna Pravek, Masážne ležadlá, Divoká rieka, Parná sprcha, Masážna fontána, Perličkový kúpeľ, Líščia nora, Perličkové kúpele, Oddychová zóna, Vydrí brloh, Terasa na jazere, Masážne ležadlá, Orlí výhľad.

KIDS´Paradise – ak berieme aj deti
Decká zažijú veľa zábavy v detskom bazéne, na Baby šmykľavke, s vodotryskom, na tobogane… Po namáhavom dni si môžu oddýchnuť v relaxačnej miestnosti Jahôdka, alebo v infrasaune.
Mimoriadny dôraz je kladený na kvalitu a čistotu vody. Čistotu bazéna dodržujú aj nad rámec stanovených noriem. Na dennej báze menia vodu, využívajú najnovšiu technológiu Ozón generátora. Ozón ničí baktérie, vírusy prenášané vodou. Ozón je 3 100 x rýchlejší ako chlór, bez toho aby došlo k zápachu, páleniu očí, alebo vzniku nebezpečných vedľajších produktov.

A to nie všetko čo ponúka wellness v Tatrách

Máme k dispozícii zľavy na luxusnú francúzsku kozmetiku, na plavky, na zákrok v Centre laserovej a estetickej medicíny….Jednoducho paráda.

Nerozmýšľajte dlho. Aj vy si už konečne zaslúžite poriadny relax. Volajte kamoškám, kolegyniam, mamám, dcéram, babkám… stretneme sa spoločne vo wellness v Tatrách.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.