Víkendové pobyty s deťmi si môžte parádne užiť

Páčil sa vám článok? Odmeňte autora zdieľaním :-)

pošli na vybrali.sme.sk

“Víkendové pobyty s deťmi? Už nikdy viac! Vôbec som si neoddýchla, ešte horšie ako doma. Žiadny program pre deti, žiadne ihriská, nebolo komu nechať dieťa na pár minút ak sme si chceli s mužom v kľude vypiť kávu. Vraj hotel pre rodiny. Jediné čo pre deti mali, boli detské stoličky v reštaurácii…” hovorí naša známa Tamara (28r.)

Máte podobné skúsenosti? My nie. My si víkendy s našim potomstvom užívame. Kde a ako?

Prvé pobyty s deťmi sme absolvovali na Oravskej priehrade

Hotelový rezort ALTIS je v prekrásnom prostredí priamo v srdci krásneho prostredia Oravy. Moderne vybudovaný komplex nám poskytol nielen ubytovacie a stravovacie služby, ale aj široké portfólio športových aktivít na profesionálnej úrovni. Vybláznili sme sa na  ľadovej ploche s celoročnou prevádzkou, zabehli sme do krytej telocvične a aj na multifunkčné ihrisko s umelým trávnikom. K dispozícii sme mali posilňovňu, wellness a skúsili sme aj školu varenia.

Víkendové pobyty s deťmi zahŕňajú aj možnosť zajašiť si v bazéne s Vodnými Čertami. Po hodinke plávania sme si zašli na masáže detí a kojencov, čo naše ratolesti kvitovali potom 3 hodinovým poobedňajším spánkom. Pre dieťa je totiž dotyk ten najjednoduchší a najprirodzenejší spôsob komunikácie. Metóda tejto masáže je zostavou veľmi jemného a citlivého masírovania detského tela. Je senzuálna, nestimuluje, ale harmonizuje. Blahodárne ňou vplývame na duševné i fyzické zdravie dieťaťa a preto ju používame naďalej aj doma.

Chcete si hodinku vydýchnuť, zájsť si v kľude s manželom na pohár dobrého vínka, prechádzku, alebo….? Vynechajte vaše plávanie a zverte svoje deti do rúk školeného trénera/trénerky a relaxujte. Táto tichá, dôverná hodinka vám dokáže oživiť a upevniť vzťah s partnerom…

Ak je Orava pre vás ďaleko, skúste pobyty s deťmi v podobných zariadeniach v Bratislave, Dunajskej Strede, Stupave, Piešťanoch, Veľkom Mederi, Trenčianskych Tepliciach….

Tak ako mamičky? Nie je takýto oddych práve tá vaša “obľúbená šálka kávy”? Potom ostáva už len jedno: Nahádžte deti do auta, pribaľte k nim otecka a ako spoľahlivý dozor svokru…. a víkend je naozaj už len a len váš.

 

 

About Ywet 242 Articles
Sme skvelá dlhoročná partia báb vo veku od 28-65 rokov. Každá z nás sa venuje niečomu inému - je medzi nami pedagogička, sociálna pracovníčka, diplomovaná zdravotná sestra, kaderníčka a stylistka a ja sa venujem podnikaniu. Po dlhom vyčerpávajúcom dni potrebujem relax a pre mňa je relaxom písanie.Tak sme dali dohromady svoje vedomosti a koníčky a vznikol Lifestylový magazín Dámska jazda. Budeme sprevádzať ženy ich každodennými starosťami a radosťami, prinášať novinky z oblasti módy a krásy, zdravia, prezradíme Vám tajomstvá harmonického rodinného života, niečo dobré si navaríme a upečie a hlavne sa zabavíme.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.