V spálňach nemáme vintage toaletné stolíky, máme crazy show v kúpeľniach

Keď vintage toaletné stolíky doma chýbajú.

Vstávate o 1-2 hodiny skôr ako ostatní členovia rodiny? Nachystáte raňajky, desiaty a veríte, že stihnete aj v pokoji vlastnú rannú toaletu – nalíčiť sa, upraviť, učesať? Nestihnete, my to poznáme.

“Posunieš sa trošku?”- to je rozospatý manžel s holiacim strojčekom v ruke a už máte len polovicu zrkadla pre seba. “Mamííí, však rýchlo” (a to možno dvojmo-trojmo počujete) – aj deti sa už dostavili do tej maličkej miestnosti a potrebujú sa vyparádiť.

Treba nám dievčatá toto každé ráno deň čo deň? Prečo nemať svoj kútik, kde by sme sa pri svojom dokonalom vintage toaletnom stolíku mohli nalíčiť, učesať a upraviť do práce, alebo aj na večernú príležitosť? Dopriať si tak chvíľku len sama pre seba, ako kráľovná.

Vintage toaletné stolíky alebo tzv. “toaletky” sú súčasťou interiérov už niekoľko storočí.

Svoju najväčšiu popularitu si toaletné stolíky získali asi v dobe renesancie, kedy slúžili predovšetkým šľachte a nesmeli chýbať v žiadnej dámskej izbe. Toaletné stolíky vtedy boli dokonca dominantou celej miestnosti. Postupom času boli viac či menej dôležitou súčasťou interiéru, v niektorom období sa na ne dokonca zabúdalo. V dnešnej dobe ale opäť zažívajú svoju renesanciu.

Pán domu má svoju pracovňu, tak my chceme svoje vintage toaletné stolíky.

Akonáhle si kupujeme nový väčší byt alebo sa sťahujete z bytu do domu, voľnú miestnosť vždy zabaví muž. „Potrebujem pracovňu“ – počujete vo väčšine prípadov. A mužské „kráľovstvo“ je na svete.

Ale aj vy si zaslúžite svoj kútik, kde sa budete venovať len sama sebe. Verte, že malé miesto na toaletný stolík, ktorý vám pomôže zostať dlhšie mladou, krásnou a tým pádom aj spokojnou, sa nájde aj pre vás a to aj v tom najmenšom byte.

Pokiaľ teda naozaj túžite po svojom vlastnom priestore a nemáte dostatok pokoja pri príprave v kúpelni, je skutočne ten správny čas zavítať medzi vintage toaletné stolíky a vybrať si pre seba ten pravý.

Napríklad ak preferujete hlboké zásuvky, tak elegantný vintage toaletný stolík Elizabeth Charlotte je potom pre vás ako stvorený.

Tri objemnejšie zásuvky, dve menšie a jedno veľké zrkadlo vytvára šikovnú kombináciu. Tento rozmernejší stolík bude dominantným prvkom miestnosti, pretože vďaka rôznym ozdobným prvkom púta pozornosť. Garantujeme vám, že sa doň zamilujete!

Elizabeth Charlotte je skrátka šikovným a krásnym organizérom pre všetky vaše drobné, ale aj väčšie veci.

 

 

 

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.