Vypadávanie, rednutie, pomalý rast vlasov – prečo ?

Nadmerné vypadávanie vlasov, ich rednutie je problémom pre milóny žien a mužov, mladých aj starých. Tento fenomén má negatívny vplyv na ich sebavedomie, dôveru a tak strácajú schopnosť žiť svoj život naplno.

Vlasy a atraktivita


Najčastejšou obavou ľudí, ktorí prichádzajú o svoje vlasy je to, že sú menej atraktívni pre opačné pohlavie. Pre muža je ideálom ženskej krásy dáma s hustými a dlhými vlasmi. Muži to majú o niečo ľahšie vďaka akčným filmovým hrdinom ostrihaným nakrátko, alebo dohola – sú síce symbolom mužnosti a autority, ale v konečnom dôsledku ženám sú sympatickejší muži s vlasmi.

Vplyv rednúcich vlasov na prácu

Človek s vypadávajúcimi, riedkymi vlasmi pôsobí staršie ako v skutočnosti je a podľa mnohých štúdií je pre neho ako uchádzača o zamestnanie oveľa ťažšie uspieť v konkurencii rovnako kvalifikovaných ľudí s normálnymi vlasmi. Tak ako zahustiť svoje riedke vlasy?

Pred 30 rokmi vytvoril Toppik nové a prevratné riešenie problému s riedkymi a rednúcimi vlasmi.  Odvtedy tieto produkty pomohli miliónom ľudí po celom svete navrátiť ich stratené sebavedomie a mladistvý vzhľad. Prírodné keratínové vlákna pomôžu vytvoriť plnší účes v priebehu niekoľkých sekúnd. Toppik odolá vetru, dažďu aj potu. Toppik  Regular na predaj je dostupný v 9 farebných odtieňoch.

Čo však zapríčiňuje nadmerné vypadávanie a rednutie vlasov?

Existuje mnoho dôvodov vypadávania vlasov, ktoré zahŕňajú celý rad medicínskych a emocionálnych príčin, prípadne príčin súvisiacich so životným štýlom. Môže ísť o dedičný faktor, chorobu a stres, tehotenstvo a dojčenie, menopauza, vek, nezdravý životný štýl a aj prílišná úprava vlasov.
Bez ohľadu na tieto dôvody, človek s vypadávajúcimi vlasmi má pocit straty kontroly. Vlasy sú totiž jednou z mála častí tela, s ktorými môžeme skutočne manipulovať (môžeme si pestovať dlhé vlasy, ostrihať ich, natočiť, nafarbiť alebo si ich zviazať do copu). Slúžia ako určitá forma sebavyjadrenia. Keď ľudia začnú strácať túto formu sebavyjadrenia, môžu byť v depresii a utiahnutí.

Vhodnou pomocou môžu byť tabletky na rýchlejší rast vlasov.

Vlasové vitamíny Longhair sú namiešané tak, aby vyplnili medzery vo vašom obvyklom jedálničku a poskytli telu výživu, ktorú potrebuje na rýchlejší rast zdravých vlasov. Tento čisto prírodný komplex poskytuje vlasom posilňujúce aminokyseliny potrebné pre vitalitu vďaka morskému kolagénu (obsahuje množstvo esenciálnych aminokyselín) a MSM. Vitamíny A a C poskytujú ochranu proti antioxidantom, ktorá pomáha pri podpore zdravých vlasov a vlasovej pokožky. Niacín napomáha prekrveniu pokožky hlavy. Kyselina pantoténová posilňuje a vyživuje vlasové folikuly. Vitamín B12 pomáha podporovať transport kyslíka k pokožke hlavy a k folikulom. Biotín podporuje rast existujúcich vlasov, tvorí keratín a zvyšuje pružnosť vlasov.

Tiež je potrebné zmeniť svoj jedálniček pridaním ovocia, zeleniny, aktívneho pohyb – vypadávanie vlasov sa ustáli a rast sa obnoví.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.