Zabudnite na jazykové rýchlokurzy čo sľubujú nemožné

Jedno pekné a známe príslovie hovorí : „Koľko jazykov ovládaš, toľkokrát si človekom“. Mnohým ľuďom sa to zdá ako úplná hlúposť. Na druhej strane zas mnohí zistili, že v dnešnej dobe je nespočetné množstvo zamestnávateľov, ktorí si zakladajú na skúsenostiach s cudzím jazykom. Ideálom by preto malo byť ovládať ich čo najviac.

Základy si môžete osvojiť iba v kvalitnej jazykovej škole. Zabudnite na všetkých podvodníkov sľubujúcich vám, že behom týždňa/mesiaca vás naučia hovoriť plynule ktorýmkoľvek jazykom, možno aj počas spánku. Bez dôkladného štúdia si neosvojíte základy žiadneho odboru a cudzí jazyk už vôbec nie. My odporúčame jazykové pobyty pre dospelých. Jednoducho vyraziť do sveta a nechať sa učiť životom.

Jazykové pobyty pre dospelých počas celého roka

Bude to úžasná životná skúsenosť a investícia do vzdelania, ktorá sa vám v živote určite niekoľkonásobne vráti. Môžte si vybrať až z 200 destinácií v krajinách ako Anglicko, Írsko, Škótsko, Švajčiarsko, Nemecko, Rakúsko, Rusko, Egypt, Cyprus, Austrália, Nový Zéland, USA, Kanada, Južná Afrika a čerešničkou na tejto torte sú jazykové pobyty na Malte.

Krajina je krásna, má mnoho prístavov, nádherných zálivov, piesočnatých pláží… Obyvatelia sú veľmi priateľskí, prívetiví a zdvorilí. Môže sa vám stať, že ak sa opýtate na cestu, tak domáci pôjde s vami, aby sa uistil, že ste našli správnu cestu. Jedlo je vynikajúce (čiže si absolvujete aj kurz zdravej výživy) – plno rýb a morských plodov, ovocia, zeleniny, stredomorských korenín a medu…

Investujte aj do vzdelania svojich detí

Prázdninové jazykové pobyty v zahraničí pre deti a mládež sú ten najlepší spôsob ako môžete svojim deťom zabezpečiť super letné prázdniny plné zábavy a dobrodružstva, spojené so vzdelávaním sa v cudzom jazyku. Ak využijete napr. skvelé futbalové a hokejové tábory s vynikajúcimi technickými tréningami a s vysnívaným klubom, tak posun vášho potomka v športovej kariére aj v angličtine je zaručený.

Tak do toho! Nestačí sa jazyk len naučiť, ale tiež ho vedieť aktívne používať. Teda hovoriť, hovoriť a hovoriť. A k tomu aj písať, počúvať, čítať, danou rečou skrátka žiť.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.