Zápas Real Madrid – Atlético Madrid funguje lepšie ako terapia v manželskej poradni

Teraz si asi ťukáte na čelo či mi zrejme trochu nepreskočilo 😀 Ako môžem tvrdiť, že zrevanie “góóól”, pivo, chipsy a “zabitý” čas pozeraním na 22 chlapov naháňajúcich sa za jednou loptou nám môže pomôcť so vzťahom v manželstve? Verte mi, môže. A je jedno či ide o zápas Real Madrid – Atlético Madrid, hlavné je to, aby ste sa rozhodli pre zápas teamu, ktorému fandí váš partner.

Ja “povinne” fandím klubu Real Madrid a moja dcéra zas FC Barcelona

Moje dievčatko, ako čerstvo vydatá žena chcela potešiť svojho miláčika a pozvať ho na live futbalový zápas. Keďže predpokladala, že ako žena sa bude nudiť, tak zavolala aj mňa s mužom a synom. Aby boli spokojní všetci chlapi, tak sme museli kúpiť lístky na zápas Real Madrid a FC Barcelona. Vlastne sme si zarezervovali celý letecký zájazd, hádam nepôjdeme do Španielska len tak na otočku. Oplatilo sa.

V piatok presun Bratislava – Madrid sme absolvovali letecky. Ubytovali nás v blízkosti štadióna v 3-hviezdičkovom hoteli, mali sme k dispozícii aj slovenského delegáta, takže v tomto smere bolo všetko v poriadku. V sobotu sme sa spoločne vybrali na štadión.

A poviem vám, dostalo to aj nás. Je to úplne niečo iné ako pozerať futbal v televízii. Tá atmosféra je nezabudnuteľná. Naši chlapi boli šťastní ako malé deti 🙂 Po zápase, ešte plní adrenalínu sa rozhodli pozrieť si býčie zápasy v aréne Arenas. Toto sme my ženy ale už naozaj nemuseli a tak sme pekne zobrali peniažky a šup na nefalšovaný blšák v uličkách starého mesta – El Rastro.

Večer sme sa stretli s “vybláznenými” chlapmi v typickej španielskej reštaurácii a pri tónoch vášnivého flamenca sme sa spoločne výborne najedli. V nedeľu sme sa ruka v ruke vybrali na prehliadku mesta a jeho pamiatok – Kráľovský palác, námestie Puerta del Sol, múzeum Prado, park Retiro atď. To vám bolo táááák romantickééé. Zažívali sme doslova ďalšie medové týždne. Ani muži na takéto zážitky nezabúdajú….takže harmónia v našom vzťahu pretrvávala aj po návrate domov.

Dodnes som v očiach môjho muža tá najlepšia manželka na svete a pre syna najlepšia mama. Nič však nie je večné a preto podobné akcie budem musieť v pravidelných intervaloch pripravovať aj naďalej … síce”obetujem” 3 dni a nejaké to €, ale vráti sa mi to 100- násobne.

Tak čo dámy? Skúsite aj vy toho svojho obdarovať ? (a popri spomínaných benefitoch ešte aj beztrestne okukovať takýchto fešných chlapcov?) 😀

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.