Zásnubné diamantové prstene ako najdôležitejšie aspekty žiadosti o ruku. Tajné tipy nielen pre ženy

Dámy, spomínate? Už vo škôlke sme sa hrali a pripravovali na ten veľkolepý okamžik, kedy pred nami pokľakne muž a vysloví tie magické slová: „Staneš sa mojou ženou?” Tajne či otvorene zbožňujeme romantické filmy, kde z malinkých zamatových krabičiek žmurkajú nádherné diamantové prstene a ktoré končia úchvatnou a srdca sa dotýkajúcou žiadosťou o ruku. Všetky v to dúfame a netrpezlivo na tú vzácnu chvíľu čakáme. Veď zásnuby sú prvou zmluvou, prvým krokom do spoločného života.

Čo symbolizujú zásnubné diamantové prstene?

Ako prvé to, že žena, ktorá ho nosí, sa bude čoskoro vydávať. Kruh symbolizuje nekonečnú lásku, otvor v ňom zas “bránu” do nového života a cena prsteňa to, ako je muž schopný hmotne zabezpečiť svoju rodinu.

Ako vybrať ten správny prsteň?

Tajný tip pre ženy: 

Ak vás váš budúci snúbenec túži zásnubným prsteňom prekvapiť, môžete mu dať pár narážok k tomu, aby vybral šperk, ktorý sa vám bude skutočne páčiť. Naznačte mu, kam sa pri hľadaní prsteňa uberať.

  • Sociálne média : Používame ich v každodennom živote, aby sme zdieľali svoje úspechy, myšlienky, priania a nádeje. Tak prečo si od nich nenechať pomôcť aj v prípade niečoho tak dôležitého, ako sú zásnuby? Vystavte si obľúbené kúsky na sociálnych sieťach, lajkujte nádherné prstene na Facebooku a nevynechajte ani Instagram.
  • Digitálna stopa: Prehliadajte si vhodné diamantové prstene na webe. Nezabudnite si vybrané modely uložiť medzi obľúbené. Nechajte otvorené okno prehliadača s vyvoleným krúžkom a všetko pripravte tak, aby si to váš drahý všimol.
  • Prezerajte spolu výklady: Cestou na nákupy sa na chvíľu zastavte pri výklade zlatníctva a naznačte, či máte radšej biele, alebo žlté zlato a či vás poteší viac diamant, alebo drahokam. Uistite sa, že váš budúci snúbenec nezabudne, kde sa obchod nachádza.
  • Stretávajte sa so zasnúbenými pármi: Stretnutie s priateľmi, ktorí sa nedávno zasnúbili, sú živnou pôdou pre inšpiratívne hovory, ktoré hýria nápadmi a tipmi. Bavte sa o spôsoboch žiadosti o ruku aj o ideálnej zásnubnej obrúčke. Pokiaľ muž o dôležitom rozhodnutí uvažuje, nenechá si informácie prekĺznuť.

Tipy pre mužov:

Ste pripravený položiť veľkú otázku a púšťate sa do hľadania prsteňa na vlastnú päsť? Naraz ale zistíte, že existuje toľko typov, štýlov, osadení, kameňov, kovov a tvarov, že ste bezmocný a celkom stratený. Už vôbec neviete čo by sa vašej vyvolenej mohlo páčiť? Skúste si odpovedať na pár základných otázok, prípadne požiadať o pomoc jej matku, sestru či najlepšiu kamarátku. Na výpravu za šperkom môžete vziať aj ženu, s ktorou strávite zvyšok života.

Ak sa rozhodnete ísť na nákupy sám, tak najskôr si odpovedzte 

  • Čo najradšej nosí?
  • Ako by mal vyzerať jej vysnívaný dom?
  • Aký typ šperku teraz najradšej nosí?
  • Aké farby sa najčastejšie vyskytujú v jej šatníku?
  • Ako sa češe a maľuje?
  • Čomu sa najradšej venuje vo voľnom čase?

Zistenia vám pomôžu lepšie sa popasovať s výberom prsteňa, lebo budete môcť priradiť svoju lásku k jednému zo šiestich základných typov žien: predstúpite pred oltár s romantickou princeznou, spojíte svoj život s elegantnou minimalistkou, podľahnete tradičnej a konzervatívnej dáme, nedokážete odolať šik hipsterke, chcete sa nechať naveky zvádzať glamour femme fatale, alebo snáď milujete extravagantnú ženu aj so všetkými jej výstrelkami a originalitou?

Vaša milovaná neobľubuje prstene všeobecne? V takom prípade pokojne vyberte diamantové náušnice. Sú tiež vhodným, dokonca veľmi moderným zásnubným darom.

Tak do toho! Šťastie praje len pripraveným.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.